Nr katalogowy: 816

Nr katalogowy: 816

Kandelabr 6-ramienny, 7-świecowy

brąz patynowany i złocony, biały marmur; wys. 72 cm;
Europa Zachodnia, Francja?; 4 ćw. XIX w.
estymacja: 14 000 - 18 000 zł