Nr katalogowy: 1717

Nr katalogowy: 1717

Cukiernica ażurowa

srebro cechowane (cechy bardzo zatarte), szkło; waga srebra 295 g.
Francja, k. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 900 zł