Nr katalogowy: 1712

Nr katalogowy: 1712

Łyżka wazowa

srebro częściowo złocone próby 12 cechowane; waga 220 g.
Warszawa, 2 ćw. XIX w.
estymacja: 900 - 1 200 zł