Nr katalogowy: 1602
Naczynie na imbir z dekoracją w stylistyce famille rose
porcelana z zielonkawo- szarym szkliwem, farby naszkliwne „emaliowe”;
szkliwo z przetarciami i drobnymi porysowaniami; Chiny, XIX w.- XIX/XX w.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
estymacja: 1 800 - 2 400 zł