Nr katalogowy: 1420

Marian BOGUSZ (1920-1980)

Nr katalogowy: 1420

Kompozycja - Miasto, 1969

olej, rysunek końcówką pędzla, karton naklejony na tekturę; 40,5 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: m. bogusz 69.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł