Nr katalogowy: 415

Wanda WEDECKA (1919-2011)

Nr katalogowy: 415

Kompozycja materii, 1962

olej, płótno; 65,5 x 80 cm;
sygn. i dat. l. g.: W. Wedecka / 1962.
estymacja: 2 800 - 3 400 zł