Nr katalogowy: 412

Rafał OLBIŃSKI (ur. 1947)

Nr katalogowy: 412

Żaglowiec

akryl, płótno; 57 x 72 cm;
sygn. l. d.: Olbiński.
estymacja: 50 000 - 60 000 zł
Cena sprzedaży 39 000 zł