Nr katalogowy: 208

Nr katalogowy: 208

Golgota

drewno lipowe, polichromowane, złocone; wys. 55 cm, szer. 33,6 cm;
Małopolska; XVIII w. (renowacja 1865).
estymacja: 24 000 - 32 000 zł