Nr katalogowy: 206

Charles Georges FERVILLE - SUAN (1847-1925)

Nr katalogowy: 206

Amor i Psyche

brąz, odlew patynowany i częściowo złocony; czerwony marmur;
wys. 65,5 cm, szer. 34,5 cm, głęb. 26 cm. Francja, XIX/XX w.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł