Nr katalogowy: 1131

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 1131

Pejzaż, 1920

olej, płótno; 93,5 x 110 cm;
sygn. i dat. l. d.: St. Paciorek. 920. (ołówkiem).
estymacja: 5 500 - 7 000 zł