Nr katalogowy: 1130

Ludwik WERNER (1903-1968)

Nr katalogowy: 1130

Las zimą

olej, płótno; 49,5 x 76,5 cm;
sygn. p. d.: Ludwik Werner.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł