Nr katalogowy: 1129

Olga SŁOMCZYŃSKA (1881-1941)

Nr katalogowy: 1129

Most nad rzeką

olej, tektura; 25 x 34,5 cm;
sygn. p. d.: Olga Słom (ołówkiem).
estymacja: 2 900 - 3 800 zł