Nr katalogowy: 1128

Eugeniusz URBAŃSKI DE NIECZUJA (1888-?)

Nr katalogowy: 1128

Pejzaż z leśnym strumykiem

olej, płótno;25,5 x 39 cm;
sygn. l. d.: E. Urbański de Nieczuja.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł