Nr katalogowy: 1126

Felix FRANIĆ [Feliks Franicz] (1871-1937)

Nr katalogowy: 1126

Bukiet polnych kwiatów, 1923

olej, tektura; 33,5 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Z Lanckorony / sierpień 1923 / Felix Franić.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 800 zł