Nr katalogowy: 1125

Jan Kazimierz DZIELIŃSKI (1894-1955)

Nr katalogowy: 1125

Kwiaty w wazonie, 1942

olej, tektura; 99 x70 cm;
sygn. i dat. p. d.: K. Dzieliński 1942.
estymacja: 3 300 - 4 400 zł