Nr katalogowy: 1121

Grzegorz MENDOLY (1898-1966)

Nr katalogowy: 1121

Kwiaty w wazonie [Goździki], 1946

olej, sklejka; 47 x 33,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: G. Mendoly / -1946-.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł