Nr katalogowy: 1115

Bencion RABINOWICZ - BENN (1905-1989)

Nr katalogowy: 1115

Mężczyzna w zielonym golfie

olej, płótno naklejone na tekturę (fabryczne podobrazie); 55 x 38 cm;
sygn. śr. d.: Benn;
estymacja: 2 000 - 2 600 zł