Nr katalogowy: 1114

Roman BILIŃSKI (1897-1981)

Nr katalogowy: 1114

Pejzaż z zatoką

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier; 32 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: Roman Biliński / 19[6]7 - słabo czytelna;
estymacja: 4 200 - 5 600 zł