Nr katalogowy: 1106

Adam SETKOWICZ (1875-1945)

Nr katalogowy: 1106

Odpoczynek w trakcie polowania

akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę; 16,5 x 31 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł