Nr katalogowy: 149

Jacob GRIMMER (ok. 1525/26-1590), Gillis MOSTAERT (ok. 1534-1598)

Nr katalogowy: 149

Pejzaż ze sztafażem

olej, płótno dublowane; 132,5 x 184 cm;
l. d. na skale, fragment inicjału: M… - zatarta.
estymacja: 280 000 - 380 000 zł