Nr katalogowy: 148

Malarz nieokreślony, k. XVIII w.

Nr katalogowy: 148

Para portretów malarki i rzeźbiarza

olej, płótno, 62,5 x 49,5 cm
estymacja: 27 000 - 36 000 zł