Nr katalogowy: 145

Malarz nieokreślony, XVIII w., według: Melchiora de HONDECOETERA (1636-1695)

Nr katalogowy: 145

Podwórze dworskie z ptactwem

olej, płótno dublowane; 91 x 123 cm;
obraz po konserwacji.
estymacja: 54 000 - 72 000 zł