Nr katalogowy: 136

Maurycy TRĘBACZ (1861-1941)

Nr katalogowy: 136

Rozmowa, 1893

olej, płótno; 25,5 x 34 cm;
sygn., dat. i opisany l. g.: M. TRĘBACZ 1893 / Monachium.
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena sprzedaży 8 500 zł