Nr katalogowy: 135

Malarz nieokreślony, niemiecki, XVIII w., krąg Michaela TENZELA (1748-1813)

Nr katalogowy: 135

Para portretów ślubnych

olej, płótno dublowane; 72 x 53,5 cm (każda z prac);
obrazy po konserwacji;
estymacja: 23 000 - 30 000 zł