Nr katalogowy: 134

Kazimierz SICHULSKI (1879-1942)

Nr katalogowy: 134

Portret młodej kobiety, 1909

olej, płótno; 100 x 100 cm
sygn. i dat. p. g.: Sich 09.
estymacja: 50 000 - 65 000 zł