Nr katalogowy: 133

Ludwik KLIMEK (1912-1992)

Nr katalogowy: 133

Akt w kwiatach, 1959

olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: KLIMEK;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł
Cena oferowana 5 500 zł