Nr katalogowy: 132

Henryk GOTLIB (1890-1966)

Nr katalogowy: 132

Portret żony, lata 60. XX w.

olej, płótno; 86,5 x 61 cm;
sygn. l. d.: GOTLIB;
estymacja: 12 000 - 16 000 zł