Nr katalogowy: 130

Leon KOWALSKI (1870-1937)

Nr katalogowy: 130

Wejście do pracowni

olej, płótno; 79 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: LKowalski;
estymacja: 4 500 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 000 zł