Nr katalogowy: 129

Jan GRUBIŃSKI (1874-1945)

Nr katalogowy: 129

Pejzaż zimowy

olej, płótno; 70 x 110 cm;
sygn. l. d.: JGrubiński.
estymacja: 12 500 - 16 500 zł