Nr katalogowy: 128

Jan RUBCZAK (1884-1942)

Nr katalogowy: 128

Pejzaż z Bretanii, ok. 1916

olej, płótno; 60 x 81 cm;
sygn. p. d.: Jan Rubczak
estymacja: 55 000 - 70 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł