Nr katalogowy: 126

Franciszek TUREK (1882-1947)

Nr katalogowy: 126

Podwórko na krakowskim Kazimierzu, 1931

olej, sklejka; 49 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: FrTurek / 1931;
estymacja: 5 200 - 6 800 zł