Nr katalogowy: 121

Juliusz SŁABIAK (1917-1973)

Nr katalogowy: 121

W obozie cygańskim

olej, płótno, 55 x 74 cm;
sygn. l. d.: Juliusz Słabiak.
estymacja: 5 000 - 6 800 zł