Nr katalogowy: 119

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

Nr katalogowy: 119

Martwa natura z kwiatami i zegarem, 1923

olej, tektura; 70,5 x 89,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. przy prawej krawędzi, u dołu: a. Karpiński. / 1923.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 34 000 zł