Nr katalogowy: 114

Zdzisław CYANKIEWICZ (1912-1981)

Nr katalogowy: 114

Anemony

olej, karton; 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: ZCyanKiewicz.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł
Cena sprzedaży 2 800 zł