Nr katalogowy: 110

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

Nr katalogowy: 110

Pejzaż zimowy, 1930

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 37,5 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1930;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł