Nr katalogowy: 104

Józef MEHOFFER (1869-1946)

Nr katalogowy: 104

Matka Boska z Dzieciątkiem

akwarela, ołówek, papier; 50 x 37,5 cm;
sygn. l. d.: Józef Mehoffer.
estymacja: 16 000 - 22 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł