Nr katalogowy: 103

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 103

Dworek jesienią

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, gwasz, papier;
15 x 22,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: S. Gibiński.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 900 zł