Nr katalogowy: 328

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-199)

Nr katalogowy: 328

Metamorfozy I, 1964-1965

olej, płótno, 79 x 100 cm; sygn i dat. p.d.: J. Tchórzewski 65