Nr katalogowy: 324

Franciszek MAŚLUSZCZAK (ur. 1948)

Nr katalogowy: 324

Wyjaśnianie snu, 2001

akryl, płótno, 46,5 x 33 cm; sygn. l. d.: Fr.M. 2001; na odwrocie opis autorski