Nr katalogowy: 126

Maurycy APFELBAUM (1887-1931)

Nr katalogowy: 126

Jerozolima

olej, tektura; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: MApfelbaum.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł