Nr katalogowy: 124

Stanisław MASŁOWSKI (1853-1926)

Nr katalogowy: 124

Na polowaniu, 1900

olej, deska; 28 x 39,5 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: S MASŁOWSKI. WARSZAWA. 900;
estymacja: 46 000 - 60 000 zł