Nr katalogowy: 123

Stanisław KACZOR-BATOWSKI (1866-1946)

Nr katalogowy: 123

Powitanie, 1942

olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 56 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Batowski 1942.
estymacja: 20 000 - 26 000 zł