Nr katalogowy: 120

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 120

Kąpiące się

olej, tektura; 48,5 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: St. Żurawski.
estymacja: 2 900 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 800 zł