Nr katalogowy: 119

Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

Nr katalogowy: 119

Główka dziecka, 1921

olej, deska; 22 x 34,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman / 1921.
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 21 000 zł