Nr katalogowy: 117

Eugeniusz ARCT (1899-1974)

Nr katalogowy: 117

Martwa natura z rybami w mosiężnej misie, 1929

olej, płótno; 56 x 63 cm;
sygn. i dat. p. d.: Eugeniusz Arct /1929;
estymacja: 16 000 - 22 000 zł