Nr katalogowy: 106

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 106

Święto Jordanu [Procesja Jordanu], ok. 1910

akwarela, gwasz, kredka, karton naklejony na tekturę; 64 x 87 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: TAxentowicz;
estymacja: 49 000 - 65 000 zł
Cena oferowana 43 000 zł