Nr katalogowy: 1011

Artur GROTTGER (1837-1867)

Nr katalogowy: 1011

Zestaw pięciu grafik

heliograwiura i litografia;
wszystkie prace sygn. i dat. w kompozycji
estymacja: 1 800 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 2 000 zł