Nr katalogowy: 1018

Kamila ROSENFELD (XX w.)

Nr katalogowy: 1018

Pejzaż z Jaremcza

piórko, tusz, papier jasnobrązowy; 14 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany l. d.: K. Rosenfeld / Jaremcze.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł
Cena oferowana 2 800 zł