Nr katalogowy: 1009

Antonio LORENZINI [Fra Antonio] (1665-1740)

Nr katalogowy: 1009

Pokłon pasterzy, 2 poł. XVII w.

akwaforta, papier; 36 x 45 cm (wymiar kompozycji);
poniżej napisy: Titianus Vecellius inuen. Pinxit,.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł
Cena oferowana 1 800 zł