Nr katalogowy: 9

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 9

Dwie dziewczynki, ok. 1922

ołówek, papier; 26 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Tadé / MAKOWSKI (ołówkiem) - po konserwacji.
estymacja: 5 500 - 7 500 zł
Cena oferowana 4 500 zł